Yenilikler

Günümüzün şiddetli rekabet dünyasında ekonomik olarak hayatta kalmak, ileriye doğru bakabilme ve yenilikçilik kabiliyetine bağlıdır. Yenilik yoksa büyüme gerçekleşmez ve büyüme olmazsa geleceğe dair beklenti de olmaz. Yenilikçilik demek basit anlamda sadece icat etmek ve geliştirmek değil, aynı zamanda yeni teknolojileri piyasaya başarıyla yansıtabilmektir. Bir sistem tedarikçisi olarak bu durum her zaman global başarımızın temellerini oluşturmakta ve yenilikçi, müşteriye özel çözümleri uzun vadede sunabilmeyi sağlamanın tek yöntemidir.

iwis özgün fikirleri kavramak, duyurmak ve takip etmek için çalışanlarının potansiyeline güvenir. Yenilikçilik, iwis’in ilerlemesi için altın bir fırsattır ki, bu yüzden yenilikçilik bizim şirketimizde bir önceliktir.

Sürekli olarak yeni – ve bazen benzersiz – ürünler yaratma arzusuyla hareket ediyoruz.

„Yenilikçiliği devredemezsiniz.“

Birçok başarı öyküsü aslında ilk bakışta uçuk-kaçık ve çılgın fikirlerin sonucunda ortaya çıktığı için iwis bir yenilikçilik yönetimi yapısı kurmuştur. Bu yapı çalışanların yaratıcı fikirler geliştirmesine, yeni açılar keşfetmesine ve kalıpların dışında düşünmesine yardımcı olup onları desteklemek için bir çerçeve oluşturur.

Değişim ve yenilenme sadece herkes katıldığında bir fayda sağlar. Amacımız sadece rakiplerimizden üstün olmak değil aynı zamanda sürekli olarak onlardan bir adım önde olmak ve yarınlardaki hareket kabiliyetine ilişkin  özel gereksinimlerin karşılanmasını sağlamaktır.

Bu da bizi sadece belirlenmiş gelişim kriterlerine dayalı yenilikçi projelerden daha fazlasına yöneltir.

Ana beceri alanlarımızla bağıntılı olarak hangi yeni pazarlara açılabileceğimizi belirlemek için sürekli olarak analizler yapılmaktadır.  Nihayetinde, en iyi fikirler genellikle kimsenin onları beklemediği bir anda ortaya çıkıverir.

Bir fikriniz mi var? Yenilikçilik sürecimize siz de katılmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim

Bir ürün ya da hizmet hakkında bir sorunuz mu var ya da genel olarak hakkımızda daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?
Aşağıdaki iletişim detaylarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Geri Arayınız

Beni geri aramanızı rica ediyorum.