Gerçekten Başarılı bir Hasat için Ortağınız 

Müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamadaki ısrarcı odağımız uluslararası başarımızın yeşerip büyüdüğü tohumdur ve bu yüzdendir ki iwis agrisystems sadece Avrupa’da bir numara olmakla kalmayıp aynı zamanda zirai makine üreticileri için de dünyanın lider tedarikçisi yapmıştır.

Müşterilerimiz için neyin önemli olduğunun farkındayız: kesin hassasiyet ve ürünlerimizin hızlı tedariki. 

Hem zirai makine endüstrisinden hem de doğrudan çiftçilerden oluşan imalatçı ve uzman hizmet sağlayıcılar ile içinde bulunduğumuz işbirliği ile yakın ortaklıklar geliştirdik. 

Bu uzun soluklu ve yakın işbirliklerinin sonucunda elde ettiğimiz meyveler, hedef gruplarımızın ihtiyaçlarına göre uyarladığımız yenilikçi gelişmelerdir.

test

Ürün portföyümüz: çok yönlü ve kullanışlı

Tüm zincirlerimizi, talep üzerine, metre ile ve herhangi bir zirai makine üreticisinin imal ettiği tüm makinelere uyacak şekilde montaj kitleri ile birlikte tedarik etmekteyiz.

iwis uluslararası camiada yüksek kalite standardlarına sahip olmakla tanınmakta olduğundan; kapsamlı makaralı zincir yelpazemizden ve özel zirai makine zincirlerinden başlayarak aksesuarlarımız ve zincir tahrik sistemlerimiz neredeyse Avrupalı tüm orijinal makine üreticilerinin ürünlerinde bulunabilmektedir. Hizmetle ilgili nerede bir soru ortaya çıkarsa çıksın: yardımcı olmak için yanınızdayız.

iwis agrisystems’in zirai makine ürün grubu, geniş çeşitlilikteki uygulamalar için sadece biçerdöver ve elevatör zincirlerini içermekle kalmayıp muhtelif tüm zincir tipleri için ilgili ataçmanları da içerir.

Güvenilirdir…hem de en zorlu ortamlarda bile

iwis agrisystems aynı zamanda yaprak dişliler, V-kayış kasnakları, makaralı ve yaprak tip zincirler ile ayrıca tüm zirai makine modelleri için de komple uygulama kitleri temin etmektedir.

iwis zirai sistemlerdeki tüm zirai zincirler iwis’in kendine ait laboratuvarlarında, test cihazlarında ve simülasyon tesislerinde zorlu sınamalara maruz kalmakta ve böylece çalışma şartları ne kadar zorlu olursa olsun aynı güvenilirlik ve kalite güvence altına alınmış olmaktadır. Sontra şehrindeki zirai merkezimizde orijinal makine üreticileri ile birlikte çalışarak müşteriye özel çözümler yaratmakta ve yoğun testleri takiben seri üretime geçilmektedir.

iwis Türkiye iletişim detayları:

Tel.: 0216 912 49 47

e-posta: salestr@iwis.com

 

 

Zirai makinelerdeki uygulamalar için zincirler:

Elevatör zincirleri

Elevatör zincirleri ürününüzü tahıl tankına nakleder. ELITE markalı elevatör zincirleri nazik, uyumlu ve yorgunluk dayanımlı ürünlerdir.

Elevatör zincirleri hakkında daha fazla bilgi için...

Besleme boğazı zincirleri

ELITE markalı besleme boğazı zincileri kesintisiz “çalışma” sağlar; güvenilirdir, aşınma dirençli ve uzun ömürlüdür.

Besleme boğazı zincirleri hakkında daha fazla bilgi için...

Toplayıcı zincirleri

Mısır toplayıcı zincirleri kavrayıcıdır ve biçerdöverin tam önünde yer alır. Toplayıcı zincirler yüksek hızlar için tasarlanmıştır, aşınmaya karşı optimize edilmiştir ve güvenilirdir.

Toplayıcı zincirler hakkında daha fazla bilgi için...

Yuvarlak balya makinesi zincirleri

Yeni ELITE Makaralı Zincir Serisi HBC (Ağır Balya Makinesi Zinciri) iwis tarafından özel olarak balyalama makinesi uygulamalarının talepkar şartları için geliştirilmiştir.

HBC makaralı zincirleri en üstün derecede yorgunluk dayanımı ve inanılmaz yüksek aşınma direncini birleştiren mükemmel bir bileşim olup, sadece standard makaralı çift hatveli zincirler kadar yer kaplar.

Balyalayıcı zincirleri hakkında daha fazla bilgi için...

Zirai Zincirler

Zirai Zincirler

iwis agrisystems’den zirai makineler için olan zincirler sadece silo ve elevatör zincirlerinin kullanıldığı çok çeşitli uygulamaları kapsamakla kalmayıp, ilgili zincir tipleri için uygun ataşmanları da kapsamaktadır.

iwis agrisystems’den zirai makineler için olan zincirler sadece silo ve elevatör zincirlerinin kullanıldığı çok çeşitli uygulamaları kapsamakla kalmayıp, ilgili zincir tipleri için uygun ataşmanları da kapsamaktadır. Daha fazlası için...

Tahrik Parçaları

Tahrik Parçaları

Gerdirmeler, kaplinler ve tork sınırlayıcıları

Bir zincir tahrikinin en iyi hale getirilmesi sadece doğru zincirler ve dişlilere bağlı olmayıp, uygun ek tahrik bileşenlerinin kullanımı da bir o kadar önemlidir. iwis'in ilgili ürün yelpazesi tüm gereksinimlerinizi karşılar: zincir gerdirmelerinden ve  konik kilitli dişlilerden tork sınırlayıcılarına ve kavramalara kadar.  Daha fazlası için...

Zincir Tahrik Sistemlerinin Bakımı

Zincir Tahrik Sistemlerinin Bakımı

Doğru bakım, düşük aşınma ve uzun bir çalışma ömrü için temel bir gereksinimdir. 

Düzenli servis ve bakım üretim tesislerinde ve makinelerde durmayı önler. Makaralı zincirlerin, endüstriyel zincirlerin, dişlilerin ve diğer tahrik parçalarının bakımında iwis destek ve yardımına güvenebilirsiniz. Daha fazlası için...

İletişim

Bir ürün ya da hizmet hakkında bir sorunuz mu var ya da genel olarak hakkımızda daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?
Aşağıdaki iletişim detaylarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Geri Arayınız

Beni geri aramanızı rica ediyorum.