Basım Endistrisi için Tahrik Çözümleri

Basım endüstrisi ürünleri gündelik yaşamın bir parçasıdır ve birçok diğer sanayi alanı basılı ürünlere bel bağlamıştır. Bunlar arasında, paketleme, kullanma talimatları, formlar, raporlar, reklam posterleri, etiketler ve birçok farklı formlar ile birlikte esas unutulmaması gereken gazete, dergi ve kitaplar yer almaktadır. 

Müşteri davranışlarının bir sonucu olarak ve basılı malzemeden çevrimiçine kayılması neticesinde basım endüstrisi dijitalleşmeden etkilenen ilkler arasında yer almıştır. Basılı haber medyasının sirkülasyonundaki düşmeye rağmen bu sanayi alanı, basılı ve çevrimiçi  materyalellerin karşılıklı menfaatler açısından nasıl yan yana çalışması gerektiğini gösterme zorluğunun üstünden gelebilmiştir.

iwis ürün yelpazesi

Kağıt tozu, tam paralel çalışma ve sürtünme bilimi gereksinimleri basım endüstrisinin karşılaştığı performans zorluklarından sadece bazılarıdır. Dertsiz, tutukluk yapmayan nakil ve kağıtların basım için tam konumlandırmasını garanti altına alan iwis zincirleri makinelerin tam kapasite ile süreki çalışmasını da teminat altına alır.

Öne çıkan özellikler

  • Güvenilir ve inanılmaz seviyede uzun hizmet ömrü
  • Mümkün olan en yüksek boy hassasiyeti ve çift çalışma toleransları
  • Seçilmiş en iyi malzeme ve yağlayıcılar
  • Bakım yağlamasının mümkün olmadığı ya da arzu edilmediği uygulamalar için bakım gerektirmeyen MEGAlife zincirleri

iwis zincirleri kullanıcılarına titiz bir paralel çalışma ya da senkronize çalışma imkanı, yüksek hassasiyette konumlandırma, düzgün çalışma, sessizlik ve standardların gerektirdiğinden fark edilir derecede daha güçlü olmanın özelliklerini yaşatır. Mevcut olan diğer modeller arasında çıkıntılı pimli konveyör zincirleri, U biçimli ataşmanlar ve çok sıralı bağlantı kilitleri de yer almaktadır.

 

 

 

iwis Türkiye iletişim detayları:

Tel.: 0216 912 49 47

e-posta: salestr@iwis.com

CCM - S 

CCM - S 

"Akıllı" Zincir Esneme İzleme Sistemi

iwis’den en son yenilik: CCM - S "Akıllı Zincir Esneme İzleme Sistemi İlave sensörler ve ara yüzler ile donatılmış olup, zincir çalışmakta iken aşınma esnemesini ölçerek bakım personeline zincirin yıprandığı ve değiştirilmesi gerektiği hakkında erken uyarıda bulunur. Daha fazlası için...

İletişim

Bir ürün ya da hizmet hakkında bir sorunuz mu var ya da genel olarak hakkımızda daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?
Aşağıdaki iletişim detaylarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Geri Arayınız

Beni geri aramanızı rica ediyorum.