Otomotiv sektöründe endüstriyel uygulamalar

Yenilikçi çözümler, otomotiv sanayisinin uzun vadeli geleceğini güvende tutmak açısından giderek artan bir öneme sahiptir. Hızlı döngü zamanları ve tam-zamanında stok prensibi üretim parçalarının kesin güvenilirliğini gerektirmektedir.

Siparişe göre imal edilmiş zincir sistemlerimiz ile yenilikçi unsurları uygulamaya geçirmenizi ve üretiminizi iyileştirmenizi kolaylaştırıyoruz. Zira birlikte dünyayı hareket ettiriyoruz!

 

Güvenilir ve dertsiz

Konveyör sistemleri, endüstriyel uygulamaların geniş çoğunluğunda üretim süreçlerinin düzgün bir şekilde yürümesini ve verimliliği önemli derecede artırmayı sağlar. Konveyör teknolojisinin iki önemli uygulaması olup bunlar, işletme içi nakiller ve bitmiş ürünlerin sevkidir. Güvenilir, dertsiz çalışan konveyör sistemleri bugünün artan ürün hacimlerini verimli şekilde elleçlemeyi sağlamanın temelini oluşturur.

Kritik faktörlere rağmen yüksek kalite

Otomotiv sanayisi dünyadaki en farklı ve en geniş sektörlerden birisidir ve tedarikçilerinin üretim tesislerinin oldukça yüksek standardlar ile uyumlu olmasını gerektirir. 

iwis, hassas zincir sistemleri üretir ve münferit, uygulamaya özel çözümler sunmaktadır. Boy toleransları, muhtelif ısı aralıkları, bakım gerektirmeyen ve müşterimizin üretim tesislerine mümkün olduğunca yakın olmak bunlardan bazılarıdır.

Öne çıkan özellikler

  • Artan verimlilik ve çalışma süreleri
  • Mümkün olan en büyük boy doğruluğu ve eşleme toleransları
  • Bakım gerektirmeden çalışması için en doğru yağlayıcı ve sinterli metal burçlar
  • Düşük sürtünme özellikli makaralar sayesinde enerji tasarrufu
  • iwis personeli tarafından yerinde yardım ve destek

iwis antriebssysteme olarak karşılaştığınız zorluklarda size yardımcı olabilecek bir geliştirici ortak ve teknoloji lideri olmaktan gurur duyuyoruz. Kendi tesislerimizde geliştirdiğimiz son sistem simulasyon ve yapılandırma avadanlıklarımız tasarım mühendislerimize daha ilk safhada doğru ürünlerin kararını vermesine yardımcı olmaktadır.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin:

iwis Türkiye

Tel. : 0216 912 49 47

e-posta: salestr@iwis.com

Aşağıdaki zincirler özellikle ilginizi çekebilir:

MEGAlife bakım gerektirmeyen zincirler

MEGAlife sözcüğü, bakım gerektirmeyen makaralı ve konveyör zincirleri ile eş anlamlıdır. Bakım gerektirmeyen bir zinciri kullanmanın sadece iki tipik sebebi vardır; konveyör sistemlerinde bakım yapılacak alana erişim zorluğu ya da bakım yağlamasının elverişli olmadığı veya arzu edilmediği durumlarda. MEGAlife zincirleri mükemmel aşınma koruması ve oksitlenme korumasının getirdiği dayanıklılık ile çevre dostu olmanın özelliklerini barındırarak ürün naklinde hijyen gerektiren uygulamalar için de idealdir. 

Akümülasyon zincirleri

iwis akümülasyon zincirlerinin üstün özellikleri arasında verimlilik, dayanıklılık ve sonucunda oluşan maliyet verimliliği vardır. Bu zincirlerimiz taşınan ürülerin sorunsuz konumlandırmasını sağlar ve konveyörün sarsılmadan çalışmaya başlayıp durmasını temin eder.

b.dry Bakım gerektirmeyen, paslanmaz çelikten zincirler

Paslanmaz çelikten zincirler de “bakım gerektirmeyen zincirler” kategorisinde yer almaktadır. Oldukça yüksek aşınma direncine sahip, paslanmayan ve kesinlikle kuru çalışan zincirlerdir. b.dry zincirlerin sırrı onların özel yapısında gizlidir: paslanmayan, bakım gerektirmeyen CF paslanmaz çelik ile, iyileştirilmiş rulman tasarımı ve kullanılan özel b.dry yüksek performans polimer burç ile üretilmişlerdir.

b.dry hakkında daha fazla bilgi için...

Burçlu konveyör zincirleri

Burçlu konveyör zincirleri geniş ölçekli konveyör zinciri yelpazesinde yer almaktadır. Bu zincirler özelikle, nakledilen yüklerin görece düşük hızlarda fakat uzun mesafelere nakli için uygundurlar ve müşteriye özel uygulamaların münferit gereksinimlerini karşılamak için adapte edilebilirler. 

İletişim

Bir ürün ya da hizmet hakkında bir sorunuz mu var ya da genel olarak hakkımızda daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?
Aşağıdaki iletişim detaylarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Geri Arayınız

Beni geri aramanızı rica ediyorum.