Makine Mühendisliği ve Tesis İnşası için Tahrik Çözümleri

Araştırma ve yenilik istatistikleri göstermektedir ki, sadece birkaç endüstri alanı makine mühendisliği ve tesis inşası alanlarındaki kadar yüksek yenilikçiğe sahiptir. Araştırma ve geliştirmeye ayrılan iç ve dış yatırımlar son yıllarda giderek yükselmeye devam etmektedir.

Bu sektör Almanya’nın sermaye malları endüstrisinin çekirdeğini oluşturur ve tüm ekonomiyle birlikte aynı zamanda yüksek teknoloji ara ürünlerin işlenmesi için de kompleks ürünler üretir.

Yüksek yenilikte makineler için yüksek yenilikte bileşenler

iwis ürünlerini makine ve tesis mühendisliği endüstrisi için mümkün olan en iyi şartları yaratacak şekilde geliştirir. Bir uzman olan çözüm merkezli ortağınız Mühendislik bölümümüze güvenebilirsiniz.

Bireysel projelerin ortaya çıkardığı zorluklar genellikle kesin hesaplamalarla doğrulanabilecek birçok farklı olası çözüme izin verir.

Başarınız için hassasiyet

Doğru temel parametreleri onlarca yılın getirdiği deneyim ve bilgi kazancı ile seçerek uygulamanıza özel en doğru çözümü bulacağız.

Teknolojik bilgi birikimimizi, görev ne kadar zor olsa da, her bir uygulama için bitmiş ürünler geliştirerek kullanıp ilerlemenizi garanti ediyoruz.

Her ne gerekiyorsa – karmaşık yeni bir tesisin inşası ya da var olan zincirleri değiştirerek makine optimizasyonu – size en başındaki taslak plandan bitmiş ürüne kadar destek verecek ve yardımcı olacağız.

Maliyet verimli bir geleceğe doğru

Bu endüstri alanı, Endüstri 4.0, dijitalleşme ve otomasyon gibi konular ile henüz karşılaşmıştır, yani siz de bizim gibi aynı zorluklarla mücadele etmektesiniz. Değişen gereksinimlere ve  yüksek otomatize üretimin taleplerini karşılamak için var olan teknolojinin ileri düzeye çıkarılması için yeni geliştirmelerle bu zorluklarınızı yenmede size yardımcı olabilecek donanıma sahibiz.

Karlılık ve verimlilik bizim en büyük önceliğimiz olduğundan tüm proje boyunca üretim maliyetlerini yakından takip etmekteyiz. İyileştirme potansiyelini ve olası maliyet tasarruflarını tanımlamak için TCO (Toplam Sahip Olma Maliyeti) hesaplamasını kullanmaktayız.

Geniş ürün portföyü – bakımdan zincire her şey

Bir zinciri teslim etmek demek iwis için hikayenin sonuna gelinmiş demek değildir. Tüm zincir tahrikini, dişlileri, yaprak dişlileri ve çok daha fazlasını dahil eden bütüne önem veririz. Ayrıca bakım ve onarımlar için özel avadanlıklar da tedarik etmekteyiz.

CCM –S Zincir Durumuz İzleme Sistemimiz zincir aşınma uzamasını takip etmenizi sağlayarak zinciri zamanında değiştirmenizi ve böylece makine durma ile üretim kaybından doğan zararlarınızı önler.

iwis Türkiye iletişim detayları:

Tel.: 0216 912 49 47

E-posta: salestr@iwis.com

Makaralı zincirlerden yana yaylanan zincirlere ve yaprak zincirlere kadar uzanan geniş kapsamlı endüstriyel zincirlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Zincir Tahrik Sistemlerinin Bakımı

Zincir Tahrik Sistemlerinin Bakımı

Doğru bakım, düşük aşınma ve uzun bir çalışma ömrü için temel bir gereksinimdir. 

Düzenli servis ve bakım üretim tesislerinde ve makinelerde durmayı önler. Makaralı zincirlerin, endüstriyel zincirlerin, dişlilerin ve diğer tahrik parçalarının bakımında iwis destek ve yardımına güvenebilirsiniz. Daha fazlası için...

Hesaplama Yazılımı

Hesaplama Yazılımı

INDUKET - Mühendisler için zincir hesaplama yazılımı

iwis zincir tahriki hesaplama programı ile bir zincir tahrikini tasarlamak ve oluşturmak hızlı ve kolaydır. Daha fazlası için...

İletişim

Bir ürün ya da hizmet hakkında bir sorunuz mu var ya da genel olarak hakkımızda daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?
Aşağıdaki iletişim detaylarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Geri Arayınız

Beni geri aramanızı rica ediyorum.