Otomotiv Endüstrisi için Sistem Çözümleri

iwis, otomotiv endüstrisinin iki önemli alanında lider rolü oynamaktadır. Birincil olarak endüstriyel uygulamalar alanında, iwis antriebssyteme’in tahrik sistemleri bölümünden konveyör ve nakil sistemlerinin kullanıldığı yerlerde otomotiv üretiminin gereksinimlerine göre düzenlenmiş optimum çözümler sunarak, ikincil olarak ise, iwis motorsysteme bölümünün motor sistemleri bölümü olarak kam şaftları, enjeksiyon pompaları, diferansiyel şaftlar, yağ pompaları ve yardımcı birimler için yüksek kalite zincir tahrik sistemleri tedariki yaparak.

Güçlü ve yenilikçi bir otomotiv endüstrisi tedarikçisi olarak iwis, her türden makine ve taşıtın hareketini sürdürmesini temin eder.

Otomotiv sektöründe endüstriyel uygulamalar

iwis antriebssyteme tahrik sistemleri sektöründe bir teknoloji lideridir. Her endüstriye özel zorlukları karşılamak için akıllı çözümler geliştiririz.

 

DAHA FAZLASI İÇİN...

Otomotiv sistemleri tedarikçisi

iwis hareketli sistemler, otomotiv endüstrisi için zaman ayarlı zincir tahriklerinde dünyanın lider tedarikçisidir. Motor sistemleri çözümlerimiz bugün dünyanın her köşesinde hareket eden sayısız taşıtlarda bulunmaktadır.

 

DAHA FAZLASI İÇİN...

Yeni çözümler sadece bir mouse tıklayışı ötesinde

Tedarikçilerimizle ve müşterilerimizle birlikte çalışarak bütüncül sistem çözümleri geliştirmekteyiz. Otomotiv endüstrisine zaman ayarlı tahrikler, diferansiyel ve yağ pompaları için mühendislik desteğimizin yanı sıra endüstriyel ve zirai makine uygulamaları için de hassas zincir sistemleri tedarik etmekteyiz.

Yeni bir proje mi planlıyorsunuz? Yeni zorluklarla karşılaşmayı severiz, bizimle iletişime geçin! 

İletişim

Bir ürün ya da hizmet hakkında bir sorunuz mu var ya da genel olarak hakkımızda daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?
Aşağıdaki iletişim detaylarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Geri Arayınız

Beni geri aramanızı rica ediyorum.