Gıda Endüstrisi için Tahrik Çözümleri

Et ve et işleme endüstrisi, süt ürünleri sektörü, şekerleme ve unlu mamuller sanayisi, alkollü ve alkolsüz ieçecek endüstrisi, meyve ve sebze işleme sektörleri gıda endüstrisindeki en önemli parçalardır. Tüketime sunulan muazzam sayıda ürün vardır ve kalitesi, güvenliği ve çeşitliliği, gıda ve içecek alanında hiç bu kadar iyi olmamıştı.

Sonuç olarak, müşteri beklentileri yükselerek devam etmekte ve artan dijitalleşme seviyesi bir dizi yeni zorlukları da beraberinde getirmektedir. Gıda endüstrisi üreticileri tüketicilerin artan taleplerine ve beklentileren tepki veriyor. Gıda endüstrisinin bu eğilime ayak uydurabilmesi uzun vadede yüksek kalitede ham maddeleri ve son model üretim teknolojisini kullanarak mümkün olacaktır. Bir ortağınız olarak bu konuda iwis’e güvenebilirsiniz, çünkü birlikte dünyayı hareket ettiriyoruz!

iwis-lebensmittelindustrie-kettenanwendung

Hijyen ve hassasiyet

Gıda endüstrisi dünyada makaralı zincir üreticilerine aşırı talepkar zorluklarla gelen en karmaşık ve farklı, en geniş sektördür. Özellikle dar toleranslar kullanarak son teknoloji imalat süreçleri ile zincirlerimizdeki yüksek hassasiyeti garanti altına alırız.

Gıda endüstrisinde kullanılan makine ve bileşenler sadece genel anlamda endüstriyel emniyet gereksinimleri ile uyumlu olmakla kalmayp aynı zamanda zor temizlik, hijyen ve dezenfeksiyon standardlarını da karşılamak zorundadır. Hijyen gereksinimleri, değişen ısı  aralıkları ve oksitlenme direnci gibi kritik konulara münferit çözümler sunan yüksek hassasiyetli zincir sistemlerinin özel bir üreticisiyiz.

Uygulamanıza özel tasarım için tavsiye ve destek sağlamaktan memnuniyet duyarız!

Öne çıkan özellikler

  • Artan üretim verimliliği
  • Azalan makine durma süreleri
  • Mümkün olan en yüksek boy hassasiyeti ve eşleme toleransları
  • En uygun yağlayıcı kullanımı
  • iwis personeli tarafından yerinde müşteri hizmeti

iwis antriebssysteme olarak, karşılaştığınız zorluklarla başa çıkmanızda size yardımcı olan bir teknoloji lideri olarak geliştirici ortak rolü ile gurur duymaktayız. Kendi tesislerimizde geliştirdiğimiz son sistem simulasyon ve yapılandırma avadanlıklarımız tasarım mühendislerimize daha ilk safhada doğru ürünlerin kararını vermesine yardımcı olmaktadır.

iwis Türkiye iletişim detayları:

Tel.: 0216 912 49 47

e-posta: salestr@iwis.com

Gıda endüstrisindeki uygulamalar için zincirler

MEGAlife bakım gerektirmeyen zincirler

MEGAlife sözcüğü, bakım gerektirmeyen makaralı ve konveyör zincirleri ile eş anlamlıdır. Bakım gerektirmeyen bir zinciri kullanmanın sadece iki tipik sebebi vardır; konveyör sistemlerinde bakım yapılacak alana erişim zorluğu ya da bakım yağlamasının elverişli olmadığı veya arzu edilmediği durumlarda. MEGAlife zincirleri mükemmel aşınma koruması ve oksitlenme korumasının getirdiği dayanıklılık ile çevre dostu olmanın özelliklerini barındırarak ürün naklinde hijyen gerektiren uygulamalar için de idealdir.

MEGAlife hakkında daha fazla bilgi için...

b.dry Bakım gerektirmeyen, paslanmaz çelikten zincirler

b.dry zincirleri de “bakım gerektirmeyen zincirler” kategorisinde yer almaktadır. Oldukça aşınma direncine sahip, paslanmayan ve kesinlikle kuru çalışan zincirlerdir. b.dry zincirlerin sırrı onların özel yapısında gizlidir: paslanmayan, bakım gerektirmeyen CF paslanmaz çelik ve iyileştirilmiş rulman tasarımı ile üretilmişlerdir.

b.dry hakkında daha fazla bilgi için...

CR Oksitlenme Dirençli Zincirler

CR zincirlerin fark edilir özellikleri arasında oksitlenme direnci ve önemli ölçüde çok yüksek gerilme ve yorgunluk kuvvetleri, sıradan paslanmaz çeliklere kıyasla, bulunmaktadır. Zorlu oksitlenmeye elverişli ortamalara dirençlidirler, esnekliğini ve paslanmazlık özelliğini muhafaza ederler.

POC – Pimli Fırın Zincirleri

Pimli fırın zincirleri, içecek kutuları, aerosol tenekeleri ve diğer ince cidarlı içi boş kapların yüksek hızlara sahip, yüksek ısılardaki uygulamalarında kullanmak için emniyetli ve güvenilir bir elleçleme sağlar.

Pimli fırın zincirleri hakkında daha fazla bilgi için...

Bakla band Zincirler

Paslanmaz, paslanmaz çelikten veya plastikten düz ya da kavisli hatlarda kullanılabilen farklı modelleri ile ürün tasarımı ve gereksinimlerine bağlı olarak, gıda ürünlerinin nakledilmesi için idealdir.

Plastik, çelik ve paslanmaz çelikten bakla band zincirler hakkında daha fazla bilgi için...

Şekerleme Endüstrisi

Şekerleme Endüstrisi

Şekerleme üretimi oldukça katı gereksinimleri karşılamak zorundadır: Tutarlılık, güvenilir paralel çalışma, hassas konumlandırma ve en aza indirilmiş makine durma zamanları bunların en başta gelenleridir. Ek olarak ise, temizlik, bakım yağlaması ve ilgili ürün güvenliği gereksinimleri de ayrıca artan bir öneme sahiptir.   Daha fazlası için...

Unlu Mamuller Endüstrisi

Unlu Mamuller Endüstrisi

Ekmek ve unlu mamuller endüstrisinin zincir teknolojisinden beklentileri yüksektir. Hijyen talimatları, farklı ısı aralıkları, yüksek hassasiyet ve oksitlenme direnci gibi kritik noktaları dikkate alarak müşteriye özel mükemmel çözümler sunarız. Daha fazlası için...

Ambalaj Endüstrisi

Ambalaj Endüstrisi

Bakım gerektirmeyen, uzun hizmet ömürlü ve müşteri uygulamalarına özel imal edilmiş hassas parçalar. 

Hassasiyet, hız ve dayanıklılık üzerinde en yüksek taleplere sahip zincirler ve zincir sistemleri. iwis’in hassas zincirleri tam konumlandırma ile tektip paralel çalışmayı teminat altına alır ve üstün bir hizmet ömrü sunar. Uygulamaya özel olarak bakım gerektirmeyen oksitlenme dirençli zincirlerimiz en yüksek kalitede ilk yağlayıcı ile birlikte de kullanılabilir. Daha fazlası için...

CCM - S 

CCM - S 

"Akıllı" Zincir Esneme İzleme Sistemi

iwis’den en son yenilik: CCM - S "Akıllı Zincir Esneme İzleme Sistemi İlave sensörler ve ara yüzler ile donatılmış olup, zincir çalışmakta iken aşınma esnemesini ölçerek bakım personeline zincirin yıprandığı ve değiştirilmesi gerektiği hakkında erken uyarıda bulunur. Daha fazlası için...

İletişim

Bir ürün ya da hizmet hakkında bir sorunuz mu var ya da genel olarak hakkımızda daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?
Aşağıdaki iletişim detaylarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Geri Arayınız

Beni geri aramanızı rica ediyorum.