Ambalaj Endüstrisi için Sistem Çözümleri

Ambalaj endüstrisi sürekli değişim ve gelişim içerisinde ve birçok ana yönelim sonucu oluşan doğrudan etkileri ise geleceği şekillendirmektedir. Doğa dostu ambalajlama, ürün güvenliği, küçük partiler halinde münferit paketleme, 

dijitalleşme ve Endüstri 4.0 ile birlikte artan küreselleşme önümüzdeki zorluklardan sadece bazıları.

Hassasiyet ve güvenilirlik

Pratikte tüm üretilen mamuller bir çeşit ambalajlama gerektirir. iwis zincirleri, güvenilir, uzun hizmet ömrü ve ambalajlama makinelerinde en yüksek hassasiyeti temin etmektedir.

Ambalajlama makineleri – makine mühendisliğnin yer aldığı en önemli sektörlerden birisi olup, zincir tahrik sistemleri üzerinde gayet ağır talepleri olan ve sıklıkla yüksek döngü süreleri ve çalışma hızlarına dayanıklılık beklentisindedir. İlaveten, istikrarlı paralel çalışma ve tam konunlandırma da bu beklentiler arasındadır. Mevcut yağlayıcılar ve geniş çeşitlilikteki malzemeler sayesinde iwis hassas zincirleri üstün bir hizmet ömrü, mükemmel boy hassasiyeti ve çift çalışma toleranslarını müşterilerine sunmaktadır.

Mükemmelik için bakım gerektirmeyen zincirler

Ambalajlama endüstrisine tedarik etmekte olduğumuz geniş sayıdaki zincirlerimiz bakım gerektirmeyen MEGAlife zincirler olup, her açıdan tam hijyen ve temizlik gereksinimlerini karşılar. Paslanmaz çelikten CF ya da ağır görev için oksitlenmeyen CR zincirlerimiz de oksitlenmeye açık ortamlardaki uygulamalar için idealdir.

Gıda ürünleri ile teması kaçınılmaz olduğunda (H1 alanı) size özel H1- Sınıfı yağlayıcılar ya da bakım gerektirmeyen (kesinlikle yağsız çalışan) paslanmaz çelikten zincirler sunarak zorunlu gereksinimleri yerine getirmenize yardımcı oluruz. 

Öne çıkan özellikler

  • Güvenilir ve inanılmaz seviyede uzun hizmet ömrü
  • Mümkün olan en yüksek boy hassasiyeti ve çift çalışma toleransları
  • Seçilmiş en iyi malzeme ve yağlayıcılar
  • Bakım yağlamasının mümkün olmadığı ya da arzu edilmediği uygulamalar için bakım gerektirmeyen MEGAlife zincirleri
  • iwis personeli tarafından yerinde müşteri hizmeti

iwis antriebssysteme olarak, karşılaştığınız zorluklarla başa çıkmanızda size yardımcı olan bir teknoloji lideri olarak geliştirici ortak rolü ile gurur duymaktadır.

Kendi tesislerimizde geliştirdiğimiz son sistem simulasyon ve yapılandırma avadanlıklarımız tasarım mühendislerimize daha ilk safhada doğru ürünlerin kararını vermesine yardımcı olmaktadır.

iwis Türkiye iletişim detayları:

Tel.: 0216 912 49 47

e-posta: salestr@iwis.com

Ambalajlama endüstrisindeki uygulamalar için zincirler:

MEGAlife bakım gerektirmeyen zincirler

MEGAlife sözcüğü, bakım gerektirmeyen makaralı ve konveyör zincirleri ile eş anlamlıdır. Bakım gerektirmeyen bir zinciri kullanmanın sadece iki tipik sebebi vardır; konveyör sistemlerinde bakım yapılacak alana erişim zorluğu ya da bakım yağlamasının elverişli olmadığı veya arzu edilmediği durumlarda. MEGAlife zincirleri mükemmel aşınma koruması ve oksitlenme korumasının getirdiği dayanıklılık ile çevre dostu olmanın özelliklerini barındırarak ürün naklinde hijyen gerektiren uygulamalar için de idealdir.

MEGAlife hakkında daha fazla bilgi için...

b.dry Bakım gerektirmeyen paslanmaz çelikten zincirler

b.dry zincirleri de “bakım gerektirmeyen zincirler” kategorisinde yer almaktadır. Oldukça aşınma direncine sahip, paslanmayan ve kesinlikle kuru çalışan zincirlerdir. b.dry zincirlerin sırrı onların özel yapısında gizlidir: paslanmayan, bakım gerektirmeyen CF paslanmaz çelik ve iyileştirilmiş rulman tasarımı ile üretilmişlerdir.

b.dry zincirler hakkında daha fazla bilgi için...

CR Oksitlenme dirençli zincirler

CR zincirlerin fark edilir özellikleri arasında oksitlenme direnci ve önemli ölçüde çok yüksek gerilme ve yorgunluk kuvvetleri, sıradan paslanmaz çeliklere kıyasla, bulunmaktadır. Zorlu oksitlenmeye elverişli ortamalara dirençlidirler, esnekliğini ve paslanmazlık özelliğini muhafaza ederler.

Kavrayıcı zincirler

İnce cidarlı malzemelerin kavranması, çekilmesi ve nakli denilince iwis kavrayıcı zincirleri gerçekten hakkını veren zincir çeşididir. Aşınma ve oksitlenme dirençli çene unsurları ve özel pim teknolojisi en iyi malzeme beslemesini garanti altına alır: çift hale getirilmiş iki sıralı  zincirlerin senkronize çalışması konumlandırmayı  kesinlikle tam hassasiyetle temin eder.

Kavrayıcı zincirler hakkında daha fazla bilgi için...

POC - Pimli fırın zincirleri

Pimli fırın zincirleri, içecek kutuları, aerosol tenekeleri ve diğer ince cidarlı içi boş kapların yüksek hızlara sahip, yüksek ısılardaki uygulamalarında kullanmak için emniyetli ve güvenilir bir elleçleme sağlar.

Pimli fırın zincirleri hakkında daha fazla bilgi için...

 

Hesaplama Yazılımı

Hesaplama Yazılımı

INDUKET - Mühendisler için zincir hesaplama yazılımı

iwis zincir tahriki hesaplama programı ile bir zincir tahrikini tasarlamak ve oluşturmak hızlı ve kolaydır. Daha fazlası için...

Tahrik Parçaları

Tahrik Parçaları

Gerdirmeler, kaplinler ve tork sınırlayıcıları

Bir zincir tahrikinin en iyi hale getirilmesi sadece doğru zincirler ve dişlilere bağlı olmayıp, uygun ek tahrik bileşenlerinin kullanımı da bir o kadar önemlidir. iwis'in ilgili ürün yelpazesi tüm gereksinimlerinizi karşılar: zincir gerdirmelerinden ve  konik kilitli dişlilerden tork sınırlayıcılarına ve kavramalara kadar.  Daha fazlası için...

Gıda Endüstrisi

Gıda Endüstrisi

Hassasiyet, hijyen yönergeleri, etkili bakım gerektirmeyen ve oksitlenme dirençli çözümlere odaklanma. 

Hijyen yönergeleri, muhtelif ısı aralıkları ya da oksitlenme direnci gıda üretimindeki tahrik sistemleri için gerekli unsurlardır. Gıda endüstrisi için onaylı yağlayıcılar ya da bakım gerektirmeyen zincirleri burada bulabilirsiniz. Daha fazlası için...

Çevresel Yönetim

Çevresel Yönetim

Sorumluluğumuzun farkındayız

Avrupa’nın lider bir şirketi olarak iwis her zaman sürdürülebilirlik ilkelerine göre hareket etmektedir: çevresel koruma iwis’in kurumsal politikasının ayrılmaz bir parçasıdır. Daha fazlası için...

İletişim

Bir ürün ya da hizmet hakkında bir sorunuz mu var ya da genel olarak hakkımızda daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?
Aşağıdaki iletişim detaylarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Geri Arayınız

Beni geri aramanızı rica ediyorum.